SEARCH FAQ LEGAL SITE MAP

2013 STRAIGHT "A" STUDENTS

Seniors

Gentlemen:

Jacob Archer- Batavia High School

Nicholas Bailey -  St. Xavier High School

Logan Batson - Scott High School 

Caleb Booker - Western Hills University 

Autrie "AJ" Burdine - Elder High School 

Jacob Burrell - Mount Healthy High School

Ryan Burton - Cincinnati Christian High School

Zachary Class - Bishop Brossart High School

Ryan Connell - Woodward High School

Blake Craig - West Carrollton High School

Tom Cropper - Georgetown High School

Justin Crull - Kings High School 

Kyle Damen - Georgetown High School

Tyler Davis - Barr-Reeve High School

William Deaton - Simon Kenton 

Josh Denson - North College Hill High School

Kastriot Destani - St. Bernard-Elmwood Place High School

David Deutsch - School of the Creative and Performing Arts

Max Foley - Moeller High School

Dimitri Foreman - Goshen High School

Krieg Greco - Moeller High School

Adam Guck - Elder High School

Kenny Hamilton - Ludlow High School

Jacob Havran - Bethel-Tate High School 

John Hellrung - Riverview East Academy 

Jeffrey Hembree - Middletown High School

Daniel Hillenmeyer - Villa Madonna Academy

Devon Hoesl - St. Xavier High School

Ramir Hollis - North College Hill High School 

Blaine Hovel - Dixie Heights High School

Gregory Hunger - Simon Kenton 

Joseph Jones - Ross High School 

Tanner Kelsch - Augusta High School

Daniel Kurtz - Oak Hills High School

Kevin Laiveling - Elder High School

Michael Lang - St. Xavier High School

Ben Linnabary - Colerain High School 

Antonio Losekamp - McNicholas High School

Kevin Mack- Middletown High School

Maxwell Madsen - Williamsburg High School 

Max McGhee - Dixie Heights High School

Andrew Mendel - Moeller High School

Nicholas Norman - Oak Hills High School

Macon Overcast - Glen Este High School

Joseph Parrot - Simon Kenton 

Harsh Patel - Taylor High School

Conner Phillippi - St. Xavier High School

Austin Piatt - Chaminade Julienne

Derrick Polston - Simon Kenton 

Daniel Poole - McNicholas High School

Ethan Raines-Bond - Little Miami High School

Jeremy Rieskamp - Elder High School 

Angel Rivera-Cuencas - Hughes STEM 

Curtis Robertson - Oak Hills High School

Edwin Sam - Cincinnati Country Day High School

Andrew Scarpelli -  Butler High School 

Dexter Smith - Lloyd Memorial High School

Tyler Snyder -  North College Hill High School

Adam Steele - Simon Kenton 

Benjamin Streeter - Highlands High School

Matt Toerner - Badin High School

Luke Walker - Loveland High School

Austin Young - Middletown High School

Ladies:

Katherine Ackerman - Milford High School

Kelsey Aerni - Holy Cross High School

Melina Artmayer - Mother of Mercy High School

Morgan Basile - Ursuline Academy

DeNesha Bell - Western Hills 

Haylee Bettis - Augusta High School

Tonae Boddie -  Chaminade Julienne

RayQel Bradley - Western Hills 

Alyssa Brown - Shroder Paideia Academy 

Laura Brown - Dayton Christian High School

Kara Burns - New Richmond High School

Saralyn Callahan - Simon Kenton

Shannon Chambers - Aiken High School

Maddie Clabough - Vills Madonna Academy

Dolores Clark - Dixie Heights High School

Katie Clark - Kings High School

Ellen Cluxton - Hillsboro High School

Kathleen Connor - Mason High School

Casey Constable - National Trail High School

Molly Cooper - Augusta High School

Kelsey Cottingim - Preble Shawnee High School

Jamie Daley -  South Dearborn High School 

Erin Daniels-Isaccs - North College Hill High School 

Lindsay Darkins - Mount Notre Dame High School

Courtney Davis - Monroe High School 

Olivia Denzy - Loveland High School 

Brittany Dodson - Mason High School

Jennifer Doerr - Middletown High School

Christina Duelche - Lawrenceburg High School

Lauren Dumaine - Villa Madonna Academy 

Jessica Evans - Stebbins High School

Kaitlyn Feeney Seton High School

Brittany Ferrell - Hillsboro Christian Academy

Rebecca Freese - Seton High School 

 Mary Fries - Indian Hill High School

Maria Froendhoff - Newport Central Catholic

Samantha Fry - Ursuline Academy

Jermaine Fuller - Withrow High School

Katarina Gay - Seton High School

Clare Geraghty - Chaminade Juliene

Allison Glatt - Seton High School

Allison Goetz - Home School

Sarah Gutman - Oldenburg Academy

Mikaela Hadaway - Chaminade Julienne

Rachel Hall - Saint Ursula Academy

Christin Hardy - Scott High School

Toni Harkness - Shroder Paideia Academy

Jaqueline Harris - Springsboro High School

Morgan Hoehn - Colerain High School

Linda Hoepf - Mount Healthy High School

Brooke Horton - Ripley-Union High School

Madeline Jacob - Notre Dame Academy

Hannah James -Seton High School

Megan Johnson - Tri-County North High School  

Abigail Keller - Wyoming High School

Laurel Kelnhofer - Oldenburg Academy 

Erica Knollman - Harrison High School 

Emily Kroger - Ludlow High School

Sarah LaCombe- Loveland HIgh School

Grace Laiveling - Seton High School 

Hannah Lanzillotta - Seton High School 

Erika LaRosa - Seton High School

Daisy Lawrence - Simon Kenton 

Cerryia Lindberg - Indian Hill High School

Alex Lonneman - Notre Dame Academy 

Caitlin Lopez - Seton High School

Macy MacArthur
 - Oak Hills High School

Jenna Martini - Seton High School

Chelsea Mayborg - Oldenburg Academy 

Margaretta Maynard - Summit Country Day 

Erin McAuliffe - Walnut Hills High School

Cori Miracle- Norwood High School

Kianna Moore- Little Miami High School

Hannah Mossman - Northwest High School

Courtney Muhl - Chaminade Julienne

Olivia Murphy - Cedarville High School

Jenna Myklebust - Loveland High School

Lily O'Bryan - Holy Cross High School

Madison Pack - Georgetown High School

Elizabeth Pedrotti - Dixie High School

Julie Peters - Little Miami High School

Julia Porter - Simon Kenton

Natalie Pottschmidt - Oldenburg Academy

Kara Ridder - Seton High School

Kelsey Riles - Badin High School

Samantha Riser - Seton High School

Lauren Robinett - Indian Hills High School

Alyssa Schltoman - Cooper High School

Taylor Schnebelt - Lawrenceburg High School

Emily Sedler - Seton High School

Miranda Shelton - Ross High School

Madeline Slusher - Edgewood High School

Madison Snarr - Wilmington High School

Hayley Snyder - Union County High School

Allyson Sovinsky - Kings High School

Zanna Spears - Eaton High School

Nicci Stemler - Seton High School

Emma Summers - Seton High School

Dasina Thomas - Thurgood Marshall

Andrea Toth - Seton High School

Aichetou Waiga - North College Hill High School

Meranda Wallace - Bracken County High School

Caitlin Warner - Dixie High School

Victoria Watts - Twin Valley South

Cheyenne Whaley - North College Hill High School

Brittany Sue Whitson - Silver Grove Independent School

Sarah Wiley - Heritage Academy

Kyra Williams - Trotwood-Madison High School

Ciera Woycke - Oak Hills High School



Juniors

Allison Bailey - Seton High School

Madeleine Bell - Mother of Mercy High School

Loretta Blaut - Seton High School

Elizabeth Bruewer - Seton High School

Kelsey Burke - Kings High School

Logan Frederick - Clinton Massie High School

Emily Geigle - Seton High School

Paige Gloster - Indian Hill High School

Megan Grubb - Norwood High School

Sanuri Gunawardena - Indian Hill High School

Jennifer Healey - Seton High School

Blake Hildebrant - Fairfield High School

Bryce Hill - Ripley-Union High School

Monica Lepper - Seton High School

Zachary Louden - Silver Grove Independent School

Michael Mangus - Fairfield High School

Abbey McKee - Little Miami High School

Jessica Moses - Seton High School

Alexandra Nelter - Seton High School

Abigail Nenna - Kings High School

Sammy Sagers - Oak Hills High School

Sydney Schultz - Seton High School

Miranda Shwago - Ripley-Union High School

Catherine Tuttle - Seton High school

Chelsea Zang - Seton High School



Sophomores

Hannah Ammon - Seton High School

Morgan Bahnsen - Ripley-Union High School

Shaunee Bruce - Ripley-Union High School

Courtney Burns - Seton High School

Devin Coulter - Lockland High School


Mariah Haitz - Ripley-Union High School

Molly Henderson - Seton High School

Gabriel Hirlinger - Seton High School

Jada Kiner - Cincinnati Hills Christian Academy

Leigha Kraemer - Seton High School


Kelsey Kurzhals - Seton High School


Joshua Malott - Ripley-Union High School

Carly Niehauser - Seton High School

Christina Pan - Ursuline Academy

Phuong Phan - Seton High School

Trey Playforth - Lockland High School

Victoria Pollack - Seton High School

Haley Sponaugle - Seton High School

Carly Stagge - Seton High School

Grace Stimson - Indian Hill High School

Kila Tripp - Ursuline academy

Maggie Walroth - Seton High School



Freshmen

Essam Chaudhry - Indian Hill High School

Durham Colohan - Indian Hill High School

Chelsea Copas - Fairfield High School

Kyle Costa - Turpin High School

Jordan Fitzpatrick- Seton High School

Andrew Kiracofe - Eaton High School

Lauren Ruedebusch - Beechwood High School

Brooke Maze - Ripley-Union High School

Jake Perrman - Elder High School

Hanna Puthoff - Seton High School

Anna Schoster - Seton High School

Andrew Warstler - Indian Hill High School